Aktualności » NOWA OFERTA WESELNA HOTELU I RESTAURACJI SAHARA OD 199,00 ZŁ

Hotel Restauracja Sahara to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie jedynego w swoim rodzaju, eleganckiego przyjęcia weselnego  w cudownym otoczeniu zieleni oraz pięknych, górskich krajobrazów. Do Państwa dyspozycji oddajemy stylową, klimatyzowaną sale restauracyjną na 120 osób wraz z kameralnym barem. Państwa przyjęcie będzie obsłużone przez profesjonalny personel, który dołoży wszelkich starań, aby wszystko odbyło się na najwyższym poziomie.

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo atrakcyjną ofertę przyjęcia weselnego, powstałą w oparciu o bogate doświadczenia oraz obserwację Państwa potrzeb.

Oczywiście na Państwa życzenie, istnieje możliwość modyfikacji lub rozszerzenia o dodatkowe pozycje istniejącego menu.

W okresie letnim możemy zaproponować Państwu podanie posiłku w naszym patio grillowym, co doskonale urozmaica każde przyjęcie i stanowi niebywałą atrakcję dla Gości. Tuż obok miejsca do grillowania znajduje się plac zabaw, dzięki któremu Państwa najmłodsi Goście na pewno nie będą się nudzić na przyjęciu.

Możliwe jest również przeprowadzenie ceremonii zaślubin na terenie naszego obiektu, w specjalnie do tego przygotowanym namiocie (dodatkowo płatne).

Przyjęcie weselne organizujemy we wszystkie dni tygodnia. Dla tych z Państwa, którzy nie planują hucznego, oferujemy organizację kilkugodzinnego spotkania.

Hotel posiada 20 komfortowych i nowoczesnych pokoi co pozwala na przenocowanie do 58 Gości w specjalnych cenach. Dla każdej Młodej Pary prezent – nocleg w ekskluzywnym apartamencie w dniu przyjęcia weselnego wraz z butelką wina musującego i śniadaniem.

 


Zdjęcia: